Super User

Super User

středa, 25 březen 2020 08:50

Kartonplastová krabice

Z kartonplastu lze vyrobit velmi kvalitní a pevné krabice, krabice s víkem (klopové krabice) nebo přepravní boxy. Hanzpauler vám samozřejmě z tohoto obalového materiálu vyrobí tento sortiment na míru.

pondělí, 23 březen 2020 10:04

Dárkové a prezentační kazety

Elegantní prezentace Vaší firmy, dárkové kazety, boxy na víno, s možností potisku, umístění loga vaší firmy

středa, 18 březen 2020 19:10

Ochranné rohy, hrany a proklady

Ochranné rohy, hrany a proklady

Pokud potřebujete zabezpečit své zboží při přepravě co nejkvalitněji, použijte naše ochranné rohy, hrany a proklady. Tento obalový materiál vyrábíme z kartonu i kartonplastu a PE pěny. Ochranné rohy, hrany a proklady se hodí při přepravě citlivých výrobků a výrobků náchylných na poškození, jak jsou např. přístroje, součástky a díly. Ochranné rohy, hrany a proklady využijí také truhláři a prodejny nábytku. Tento obalový materiál vyrábíme na míru!

Ochranné rohy

Pokud potřebujete upevnit nebo svázat přepravované zboží vázací páskou a bojíte se jeho poničení, použijte ochranné rohy. Vyrábíme ochranné rohy z kartonu, kartonplastu a PE pěny. Díky ochranným rohům zabezpečíte svůj nábytek, zrcadla nebo skleněné výplně nebo před rozbitím nebo dalším poškozením. Ochranné rohy slouží jako skvělá ochrana před uštípnutí hrany, poškrábání, prasknutí.

Ochranné hrany

Ochranné hrany se používají při kompletaci zboží na paletě, a slouží jako ochrana hran proti poškození přepravovaného zboží. Kvalitní ochranné hrany také zabraňují poškození zboží již při samotném balení, spolu s vázací páskou a stretch fólií vám bezpečně zafixují zboží na paletě.

Kartonové proklady

Kartonové proklady se používají především při skladování zboží na paletách. Prokládají se jimi jednotlivé vrstvy zboží, případně se umisťují na samotnou paletu, aby se zabránilo poškození a znečištění zboží. Nabízíme kartonové proklady ve třívrstvém nebo pětivrstvém provedení. Pokud potřebujete atypické rozměry kartonových prokladů, neváhejte nás kontaktovat, jsme schopni upravit rozměry kartonu na přání.

Další obalové materiály:
Tvarové výseky
PE pěna, Mirelon
Balící fólie
Výplňové materiály, Flo-pak
Lepící a vázací pásky
Obaly z kartonplastu
Kašírování, kašírované obaly
Reklamní potisk na přání
Kartonové krabice, dárkové krabice, boxy
Fixace výrobků

V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí. Nahlédněte do našeho katalogu.

 

středa, 18 březen 2020 18:30

Některé varianty fixace výrobků

Fixace výrobků

Fixace výrobků je důležitá pro stabilizaci produktů uvnitř boxů při přepravě. Díky kvalitní fixaci předejde poškození produktů o sebe navzájem, protože produkty jsou fixovány a nemohou se hýbat. Nabízíme fixaci výrobků pomocí fixačních materiálů z PE pěny, kartonu a kartonplastu.

Proč pěnové fixace

Používají se především jako fixační materiál v různých odvětvích průmyslu. Za pomoci laminovaní jednotlivých vrstev pěny, která lze kombinovat s odlišnými hustotami materiálu lze dosáhnout maximální ochrany baleného produktu. PE pěny lze vysekávat, plotrovat a tepelně spojovat do požadovaných tvarů, které kopírují tvar baleného produktu a tím dosahují maximální fixace a ochrany.

Přednosti pěnové fixace

- mnohonásobná ochrana výrobku proti poškození
- tlumí náraz
- opakovatelně použitelné
- velmi dobrou tvarovatelnost
- pádu zachovávají svůj původní tvar
- vhodný pro menší a střední série výrobků
- fixaci skla, porcelánu, elektroniky a jiných citlivých předmětů

Další obalové materiály:
Tvarové výseky
PE pěna, Mirelon
Balící fólie
Výplňové materiály, Flo-pak
Lepící a vázací pásky
Kašírování, kašírované obaly
Kartonové krabice, dárkové krabice, boxy
Reklamní potisk na přání
Ochranné rohy, hrany a proklady
Obaly z kartonplastu

V případě jakýchkoliv dotazů nezávazně kontaktujte naše obchodní zástupce na našich pobočkách, kteří vám vyjdou maximálně vstříc, poskytnou vám veškeré informace ohledně fixace výrobků. Nahlédněte do našeho katalogu. 

pondělí, 09 březen 2020 17:52

Kartonové krabice, boxy

Kartonové krabice

Patří k nezastupitelným pomocníkům z řady obalových materiálů a jsou jedním z nejlevnějších způsobů balení. Mezi tyto obaly se také řadí dárkové krabice, krabice s víkem, boxy, hrany. Obecně papírové krabice jsou základním a velice často používaným obalem. V nabídce naší firmy Hanzpauler naleznete několik druhů a typů kartonových krabic z třívrstvé a pětivrstvé lepenky, přepravní boxy a víka a další velice potřebný obalový materiál, jako je např. vlnitá lepenka, proložky, hrany a rohy zabraňující poškození skladovaného nebo přepravovaného zboží.

Dárkové krabice

Naše firma Hanzpauler provádí na karton a kartonplast reklamní potisk dle přání zákazníka! Vytvoříme vám dárkovou krabici na míru!

Kartonové boxy

Vynikají svou vysokou pevností a stabilitou. Abyste dosáhli dokonalého balicího systému, vyzkoušejte také naše plastové palety, vázací pásky nebo proložky z vlnité lepenky. Všechny tyto obalové materiály vám pomůžou těžký náklad bezpečně zafixovat, stabilizovat a připravit pro přepravu. Pokud balíte středně těžké zboží, můžete použít kartonové boxy ze 3-vrstvé vlnité lepenky. Kombinací klopné krabice, hran a podložek dosáhnete systému balení, které vaše zboží bezpečně ochrání! Do našeho sortimentu jsme zařadili i pěnové polyetylénové profily různých tvarů, které bezpečně ochrání vaše produkty, jsou velmi lehké a tvarovatelné

Třívrstvá lepenka

Je velmi vhodná pro přepravu menšího a středního zboží v porovnání s pětivrstvou, která je slabší (3–4 mm oproti 6–7 mm). Pětivrstvou lepenku je možno využít u stěhovacích krabic a k přepravě středně těžkého zboží. Zboží větších rozměrů přepravíte pomocí paletových a kartonových boxů.

Hledáte vhodný kartonový box nebo přepravní krabici z pětivrstvé lepenky? Určitě si vyberete u nás! V naší nabídce máme několik druhů a rozměrů kartonových boxů s víkem nebo kartonových přepravních krabic klopových.

Klopové krabice

Bezpečná přeprava s ochranou hran a rohů - k poškození hran či rohů může dojít nejen při skladování a manipulaci, ale i při samotné přepravě, což často bývá problém. Z tohoto důvodu je možné ochranu hran a rohů použít i přímo na různé druhy krabic - klopové krabice, poštovní a vysekávané krabice aj. a zamezit jejich poškození např. vázací páskou.

Proložky a vlnitá lepenka
Potřebujete zabezpečit své zásilky nebo skladované zboží? Proložky z vlnité lepenky jsou ideální pro zajištění stability palet. Máme pro vás proložky v rolích i arších v různých šířkách a tloušťkách.

Další obalové materiály:
Tvarové výseky
PE pěna, Mirelon
Balící fólie
Výplňové materiály, Flo-pak
Lepící a vázací pásky
Obaly z kartonplastu
Kašírování, kašírované obaly
Reklamní potisk na přání
Ochranné rohy, hrany, proklady
Fixace výrobků

V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí s výběrem té správné kartonové krabice pro vás. Nahlédněte do našeho katalogu.

čtvrtek, 27 únor 2020 19:59

Lepící a vázací pásky

Lepící a vázací pásky

Patří k dalšímu a velmi důležitému sortimentu z řady obalových materiálů, které vám zkvalitní bezpečnost vašeho zboží při přepravě a manipulace s ním. Díky svým vlastnostem se řadí mezi důležité vázací prostředky. Vázací a lepicí pásky vynikají svou vysokou pevností, lehkostí, jsou odolné proti namáhání, které vzniká při přepravě a bezpečně zajistí vaše zboží.

Lepicí pásky – izolepy

Nabízíme v nejrůznějších délkách, šířkách i materiálů. Najdete u nás lepicí pásky filamentní, balící, oboustranné i krepové a mnohé další, které máme skladem. Zajistíme také výrobu lepicích pásek na míru.

Pokud si budete přát, na tyto izolepy vám vyrobíme reklamní potisk na přání dle vašich požadavků.

Vázací pásky

V našem katalogu také najdete různé druhy vázacích pásek. Nabízíme vám jak klasické ocelové pásky, tak moderní a velmi praktické vázací pásky PP a vázací pásky PES, které jsou odolné proti korozi, a velmi dobře se s nimi manipuluje. Nedílnou součástí zboží, které vám nabízíme, jsou i doplňky k páskám. Patří sem spony k vázacím páskám - drátěné, plechové, plastové.

Další obalové materiály:
Tvarové výseky
PE pěna, Mirelon
Balící fólie
Výplňové materiály, Flo-pak
Kašírování, kašírované obaly
Obaly z kartonplastu
Kartonové krabice, dárkové krabice, boxy
Reklamní potisk na přání
Ochranné rohy, hrany, proklady
Fixace výrobků

V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí s výběrem tohoto sortimentu. Kompletní nabídku naleznete v našem katalogu.

čtvrtek, 27 únor 2020 19:44

Výplňové materiály, Flo-pak

Výplňové materiály

Chrání vaše zboží při přepravě. Pro optimální ochranu zboží je důležité vzít v úvahu jejich tvar, citlivost vůči poškození a hmotnost. Pokud chcete obalit křehké předměty či elektroniku, pak doporučujeme jednoznačně jako výplňový materiál bublinkové fólie. Tento výplňový materiál se optimálně přizpůsobí tvaru výrobku a ochrání jej také před prašností a vlhkem.

Vzduchové polštářky

Tento obalový materiál váží nejméně ze všech výplní do krabic. Z 99 % je tvoří vzduch, proto jej velice oceníte, když se cena vaší přepravy odvíjí od hmotnosti zásilek. Vzduchové polštáře jsou zcela čistou výplní, která účinně tlumí nárazy a také spolehlivě zajistí bezpečnost přepravovaného zboží

Flo-pak

Patří mezi spolehlivé výplňové materiály, které kvalitně ochrání při přepravě i zboží složitých tvarů. Flo-pak se skládá z tělísek, které obsahují 99 % vzduchu a jsou mimořádně lehké. Flo-pakem stačí obsypat vaše zboží v krabici, a tím vám zajistí bezpečnost při přepravě. Je to univerzální výplň, kterou lze použít pro všechny rozměry obalů. Obzvlášť se flo-paky hodí na balení citlivé elektroniky, protože jsou bezprašné a antistatické.

Výplňové materiály do balíků

Pro důkladnou separaci zboží v obalech či na paletách jsou využívány ochranné proložky, které od sebe spolehlivě oddělí produkty v jednotlivých řadách. Pro standardní ochranu povrchu jsou doporučovány flexibilní plastové sítě

Další obalové materiály:
Tvarové výseky
PE pěna, Mirelon
Balící fólie
Ochranné rohy, hrany a proklady
Lepící a vázací pásky
Obaly z kartonplastu
Kašírování, kašírované obaly
Reklamní potisk na přání
Kartonové krabice, dárkové krabice, boxy
Fixace výrobků

V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí s výběrem tohoto sortimentu. Kompletní nabídku naleznete v našem katalogu.

středa, 26 únor 2020 20:53

Kašírování, kašírované obaly

Kašírované obaly

Jsou stěžejní ve výrobě a vývoji obalů. Kašírované obaly se spojují lepením mokrými nebo suchými lepidly nebo tavením termoplastických látek - fólií, pěn.... Kašírované obaly využijete především ve velkých firmách a to především z oblasti potravinářského průmyslu.

Kašírování 

Jedná se o spojování několika materiálů dohromady pomocí kašírovacích strojů, které povrchově upraví kartonové krabice, kartonplastové krabice, krabice s víkem. 

Kašírováním lze spojit:

- papír - pěna
- kartonplast - pěna
- papír - bublinka
- bublinka a stříbrná fólie
- šedá strojní lepenka - PE pěna (Mirelon, Nopa)

Další obalové materiály:
Tvarové výseky
PE pěna, Mirelon
Balící fólie
Výplňové materiály, Flo-pak
Lepící a vázací pásky
Obaly z kartonplastu
Kartonové krabice, dárkové krabice, boxy
Reklamní potisk na přání
Ochranné rohy, hrany, proklady
Fixace výrobků

V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí s výběrem toho správného kašírovaného obalu pro vás. Nahlédněte do našeho katalogu.

středa, 26 únor 2020 07:26

Katalog

Vážení zákazníci, v nejbližších dnech pro Vás pustíme nový katalog výrobků firmy Hanzpauler.

Balící fólie 

Jsou důležitým článkem obalového řetězce. Patří mezi obalový materiál, který vám ochrání vaše zboží před poškozením, poškrábáním a na co největší minimum eliminovat působení vnějších povětrnostních vlivů.

Proč balící folie 

- zboží dokonale zabalí a zároveň ho chrání před vlhkostí, zaprášením
- ochrana proti mechanickému poškození
- tuhost a odolnost proti prasknutí a to i při teplotách zmrazování potravin (až do -70 °C)
- velmi tenké, ohebné a lehce se přizpůsobí obalovanému zboží
- jeden z nejlevnějších a dostupných způsobů balení
- snadné a rychlé použití
- profesionální i domácí použití

Fixační fólie

Nabízíme vám kvalitní fixační fólie v různých rozměrech, velikostech a tloušťkách. V našem katalogu najdete např. bublinkové balící fólie v rolích, bublinkové balící fólie v rolích s perforací, balící fólie antistatické nebo polyolefinové fólie.

Další obalové materiály:
Tvarové výseky
PE pěna, Mirelon
Ochranné rohy, hrany a proklady
Výplňové materiály, Flo-pak
Lepící a vázací pásky
Obaly z kartonplastu
Kašírování, kašírované obaly
Reklamní potisk na přání
Kartonové krabice, dárkové krabice, boxy
Fixace výrobků

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně balících fólií nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám rádi nezávazně poradí s výběrem správného sortimentu na základě vašich konkrétních požadavků a potřeb.

Výroba a prodej obalů

Náš sortiment obalového a spotřebního materiálu je naprosto nezbytný k bezchybnému chodu všech maloobchodních, velkoobchodních podniků, hotelů, stejně tak i nemocnic, úklidových firem a výrobních závodů. Pro naše spotřebitele jsme vždy moderním a ekologickým řešením v otázce obalových technik.

Proč nakupovat u nás?

Profesionalita
Flexibilita
Široký sortiment
Dlouholeté zkušenosti
Seriózní jednání
Individuální přístup
Atraktivní ceny
Znalost trhu

Souhlas s GDRP

Průvodce katalogem

- vyberte si zboží v našem katalogu
- klikněte si na detaily
- u zboží najdete dotaz na produkt
- je dobré napsat telefon
- odešlete dotaz
- pokud jste nenašli zboží, které potřebujete, nebo máte-li zájem o např. speciální výrobu kartonových obalů, kontaktujte nás
- v případě potřeby nás kontaktujte na tel: 725 459 630

Rychlý kontakt

Komenského 2
334 42 Chlumčany
Jan Tamáš
tel: 774 736 880
tamas@hanzpauler.cz
Kateřina Tamášová
tel: 725 459 630
fakturace@hanzpauler.cz