PE pěna, Mirelon

Obaly z PE pěny 

Patří také mezi sortiment obalových materiálů, které kvalitně a spolehlivě ochrání vaše zboží. Obaly z PE pěny jsou nepromokavé, mechanicky odolné, chrání proti opakovaným otřesům, chemicky odolné, plně recyklovatelné a zdravotně nezávadné. Obaly z PE pěny nabízíme v rolích v různých šířkách a délkách podle vašich požadavků a na vaše přání je možné z tohoto obalového materiálu vyrobit přířezy, sáčky a hrany.

Proč obaly z PE pěny 

- Ochrana rohů a hran
- Ochrana proti poškrábání a oděru
- Prokládání mezi jednotlivé produkty
- Tepelná a zvuková izolace
- Ochranná tepelná izolace do pařenišť, skleníků a stájí

Obaly z Mirelonu

V našem katalogu najdete také kvalitní pěnový polyetylen Mirelon. Většinou se Mirelon prodává v rolích a využijete ji všude tam, kde je potřeba kvalitní ochrany a tepelné izolace. Mirelon lze použít jako spolehlivý ochranný obal, jako podložku pod plovoucí podlahy, ochrana trubek před poškozením atd.

V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí s výběrem tohoto sortimentu. Kompletní nabídku naleznete v našem katalogu.

Výroba a prodej obalů

Náš sortiment obalového a spotřebního materiálu je naprosto nezbytný k bezchybnému chodu všech maloobchodních, velkoobchodních podniků, hotelů, stejně tak i nemocnic, úklidových firem a výrobních závodů. Pro naše spotřebitele jsme vždy moderním a ekologickým řešením v otázce obalových technik.

Proč nakupovat u nás?

Profesionalita
Flexibilita
Široký sortiment
Dlouholeté zkušenosti
Seriózní jednání
Individuální přístup
Atraktivní ceny
Znalost trhu

Informace o GDPR

Rychlý kontakt

Komenského 2
334 42 Chlumčany

Jan Tamáš
tel: 774 736 880
tamas@hanzpauler.cz

Kateřina Tamášová
tel: 774 736 881
fakturace@hanzpauler.cz