Kartonové krabice, boxy

Kartonové krabice

Kartonový obal vám zaručí bezpečí při přepravě vašeho zboží a současně jsou jedním z nejlevnějších způsobů balení. Patří k nezastupitelným pomocníkům z řady obalových materiálů a jsou jedním z nejlevnějších způsobů balení. Mezi tyto obaly se také řadí dárkové krabice, krabice s víkem, boxy, hrany. Obecně papírové krabice jsou základním a velice často používaným obalem. V nabídce naší firmy Hanzpauler naleznete několik druhů a typů kartonových krabic z třívrstvé a pětivrstvé lepenky, přepravní boxy a víka a další velice potřebný obalový materiál, jako je např. vlnitá lepenka, proložky, hrany a rohy zabraňující poškození skladovaného nebo přepravovaného zboží.

Dárkové krabice

Naše firma Hanzpauler provádí na karton a kartonplast reklamní potisk dle přání zákazníka! Vytvoříme vám dárkovou krabici na míru!

Kartonové boxy

Vynikají svou vysokou pevností a stabilitou. Abyste dosáhli dokonalého balicího systému, vyzkoušejte také naše plastové palety, vázací pásky nebo proložky z vlnité lepenky. Všechny tyto obalové materiály vám pomůžou těžký náklad bezpečně zafixovat, stabilizovat a připravit pro přepravu. Pokud balíte středně těžké zboží, můžete použít kartonové boxy ze 3-vrstvé vlnité lepenky. Kombinací klopné krabice, hran a podložek dosáhnete systému balení, které vaše zboží bezpečně ochrání! Do našeho sortimentu jsme zařadili i pěnové polyetylénové profily různých tvarů, které bezpečně ochrání vaše produkty, jsou velmi lehké a tvarovatelné

Třívrstvá lepenka

Je velmi vhodná pro přepravu menšího a středního zboží v porovnání s pětivrstvou, která je slabší (3–4 mm oproti 6–7 mm). Pětivrstvou lepenku je možno využít u stěhovacích krabic a k přepravě středně těžkého zboží. Zboží větších rozměrů přepravíte pomocí paletových a kartonových boxů.

Hledáte vhodný kartonový box nebo přepravní krabici z pětivrstvé lepenky? Určitě si vyberete u nás! V naší nabídce máme několik druhů a rozměrů kartonových boxů s víkem nebo kartonových přepravních krabic klopových.

Klopové krabice

Bezpečná přeprava s ochranou hran a rohů - k poškození hran či rohů může dojít nejen při skladování a manipulaci, ale i při samotné přepravě, což často bývá problém. Z tohoto důvodu je možné ochranu hran a rohů použít i přímo na různé druhy krabic - klopové krabice, poštovní a vysekávané krabice aj. a zamezit jejich poškození např. vázací páskou.

Proložky a vlnitá lepenka
Potřebujete zabezpečit své zásilky nebo skladované zboží? Proložky z vlnité lepenky jsou ideální pro zajištění stability palet. Máme pro vás proložky v rolích i arších v různých šířkách a tloušťkách.

V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí s výběrem té správné kartonové krabice pro vás. Nahlédněte do našeho katalogu.

Výroba a prodej obalů

Náš sortiment obalového a spotřebního materiálu je naprosto nezbytný k bezchybnému chodu všech maloobchodních, velkoobchodních podniků, hotelů, stejně tak i nemocnic, úklidových firem a výrobních závodů. Pro naše spotřebitele jsme vždy moderním a ekologickým řešením v otázce obalových technik.

Proč nakupovat u nás?

Profesionalita
Flexibilita
Široký sortiment
Dlouholeté zkušenosti
Seriózní jednání
Individuální přístup
Atraktivní ceny
Znalost trhu

Informace o GDPR

Rychlý kontakt

Komenského 2
334 42 Chlumčany

Jan Tamáš
tel: 774 736 880
tamas@hanzpauler.cz

Kateřina Tamášová
tel: 774 736 881
fakturace@hanzpauler.cz