Ochranné rohy, hrany a proklady

Ochranné rohy, hrany a proklady

Pokud potřebujete zabezpečit své zboží při přepravě co nejkvalitněji, použijte naše ochranné rohy, hrany a proklady. Tento obalový materiál vyrábíme z kartonu i kartonplastu a PE pěny. Ochranné rohy, hrany a proklady se hodí při přepravě citlivých výrobků a výrobků náchylných na poškození, jak jsou např. přístroje, součástky a díly. Ochranné rohy, hrany a proklady využijí také truhláři a prodejny nábytku. Tento obalový materiál vyrábíme na míru!

Ochranné rohy

Pokud potřebujete upevnit nebo svázat přepravované zboží vázací páskou a bojíte se jeho poničení, použijte ochranné rohy. Vyrábíme ochranné rohy z kartonu, kartonplastu a PE pěny. Díky ochranným rohům zabezpečíte svůj nábytek, zrcadla nebo skleněné výplně nebo před rozbitím nebo dalším poškozením. Ochranné rohy slouží jako skvělá ochrana před uštípnutí hrany, poškrábání, prasknutí.

Ochranné hrany

Ochranné hrany se používají při kompletaci zboží na paletě, a slouží jako ochrana hran proti poškození přepravovaného zboží. Kvalitní ochranné hrany také zabraňují poškození zboží již při samotném balení, spolu s vázací páskou a stretch fólií vám bezpečně zafixují zboží na paletě.

Kartonové proklady

Kartonové proklady se používají především při skladování zboží na paletách. Prokládají se jimi jednotlivé vrstvy zboží, případně se umisťují na samotnou paletu, aby se zabránilo poškození a znečištění zboží. Nabízíme kartonové proklady ve třívrstvém nebo pětivrstvém provedení. Pokud potřebujete atypické rozměry kartonových prokladů, neváhejte nás kontaktovat, jsme schopni upravit rozměry kartonu na přání.

Další obalové materiály:
Tvarové výseky
PE pěna, Mirelon
Balící fólie
Výplňové materiály, Flo-pak
Lepící a vázací pásky
Obaly z kartonplastu
Kašírování, kašírované obaly
Reklamní potisk na přání
Kartonové krabice, dárkové krabice, boxy
Fixace výrobků

V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí. Nahlédněte do našeho katalogu.

 

Výroba a prodej obalů

Náš sortiment obalového a spotřebního materiálu je naprosto nezbytný k bezchybnému chodu všech maloobchodních, velkoobchodních podniků, hotelů, stejně tak i nemocnic, úklidových firem a výrobních závodů. Pro naše spotřebitele jsme vždy moderním a ekologickým řešením v otázce obalových technik.

Proč nakupovat u nás?

Profesionalita
Flexibilita
Široký sortiment
Dlouholeté zkušenosti
Seriózní jednání
Individuální přístup
Atraktivní ceny
Znalost trhu

Souhlas s GDRP

Průvodce katalogem

- vyberte si zboží v našem katalogu
- klikněte si na detaily
- u zboží najdete dotaz na produkt
- je dobré napsat telefon
- odešlete dotaz
- pokud jste nenašli zboží, které potřebujete, nebo máte-li zájem o např. speciální výrobu kartonových obalů, kontaktujte nás
- v případě potřeby nás kontaktujte na tel: 725 459 630

Rychlý kontakt

Komenského 2
334 42 Chlumčany
Jan Tamáš
tel: 774 736 880
tamas@hanzpauler.cz
Kateřina Tamášová
tel: 725 459 630
fakturace@hanzpauler.cz